#ZOSTANWDOMU a my bezpiecznie dostarczymy Twoje zamówienie kurierem, do paczkomatu lub do punktu odbioru. Darmowa dostawa od 119zł.

Red Dot Award Honorable Mention 2017 dla CARGO by OWEE REFLECTIVE

 

Po kilku dniach poświęconych na ocenę tysięcy produktów z całego świata jury konkursu podjęło ostateczną decyzję, przyznając Red Dot Award: Product Design - Honourable Mention dla CARGO by OWEE. To kolejny dowód uznania dla marki CARGO by OWEE. W roku 2016 linia  CARGO REFLECTIVE doceniona została m.in. nagrodą MUST HAVE 2016, przyznawaną  przez Łódź Design Festival. 

Red Dot to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. 

Według organizatorów, otrzymują je produkty wizjonerów wzornictwa, którym udało się uzyskać doskonałą harmonię pomiędzy jakością, designem i funkcjonalnością.

Modele nagrodzonej linii CARGO REFLECTIVE to najnowsza kolekcja CARGO firmy OWEE. Wykonane dla miejskich wędrowców, którzy są w drodze przez całą dobę. Marka znana jest ze swoich torb i plecaków wykonanych z CORDURY - najbardziej wytrzymałej tkaniny stosowanej przez firmy outdoorowe i armie na całym świecie - przynosi odświeżający dotyk produktom i sprawia, że świecą. Dosłownie, ponieważ linia REFLECTIVE CARGO jest wykonana z CORDURY w połączeniu z odblaskową nitką. To sprawia, że wszystkie produkty są widoczne nawet do 150 metrów po oświetleniu w ciemności. Niezbędne dla nocnych rowerzystów, biegaczy, zaginionych dusz i wielu innych, którzy chcą pozostać bezpieczni w nocy.

O nagrodzie Red Dot Design:

Konkurs jest organizowany rokrocznie przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen i stanowi jeden z największych i najważniejszych konkursów branżowych na świecie. Nagroda jest przyznawana od 1955 roku, kiedy jury zebrało się po raz pierwszy w celu oceny oraz wyróżnienia najlepszych projektów oraz wzorów przemysłowych tamtych czasów. W latach 90. XX wieku prezes Red Dot, profesor dr Peter Zac stworzył nazwę oraz markę wydarzenia. Od tamtej pory nagroda Red Dot Award stanowi jedno z najważniejszych na świecie wyróżnień i swoisty znak jakości potwierdzający doskonałość wzornictwa i projektów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl