gwarancja

3 lata gwarancji

zwrot

100 dni na zwrot

dostawa

Szybka i darmowa dostawa od 300 zł

Red Dot Award Honorable Mention 2017 dla CARGO by OWEE REFLECTIVE

 

Po kilku dniach poświęconych na ocenę tysięcy produktów z całego świata jury konkursu podjęło ostateczną decyzję, przyznając Red Dot Award: Product Design - Honourable Mention dla CARGO by OWEE. To kolejny dowód uznania dla marki CARGO by OWEE. W roku 2016 linia  CARGO REFLECTIVE doceniona została m.in. nagrodą MUST HAVE 2016, przyznawaną  przez Łódź Design Festival. 

Red Dot to jedna z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa przemysłowego. 

Według organizatorów, otrzymują je produkty wizjonerów wzornictwa, którym udało się uzyskać doskonałą harmonię pomiędzy jakością, designem i funkcjonalnością.

Modele nagrodzonej linii CARGO REFLECTIVE to najnowsza kolekcja CARGO firmy OWEE. Wykonane dla miejskich wędrowców, którzy są w drodze przez całą dobę. Marka znana jest ze swoich torb i plecaków wykonanych z CORDURY - najbardziej wytrzymałej tkaniny stosowanej przez firmy outdoorowe i armie na całym świecie - przynosi odświeżający dotyk produktom i sprawia, że świecą. Dosłownie, ponieważ linia REFLECTIVE CARGO jest wykonana z CORDURY w połączeniu z odblaskową nitką. To sprawia, że wszystkie produkty są widoczne nawet do 150 metrów po oświetleniu w ciemności. Niezbędne dla nocnych rowerzystów, biegaczy, zaginionych dusz i wielu innych, którzy chcą pozostać bezpieczni w nocy.

O nagrodzie Red Dot Design:

Konkurs jest organizowany rokrocznie przez Design Zentrum Nordrhein Westfalen i stanowi jeden z największych i najważniejszych konkursów branżowych na świecie. Nagroda jest przyznawana od 1955 roku, kiedy jury zebrało się po raz pierwszy w celu oceny oraz wyróżnienia najlepszych projektów oraz wzorów przemysłowych tamtych czasów. W latach 90. XX wieku prezes Red Dot, profesor dr Peter Zac stworzył nazwę oraz markę wydarzenia. Od tamtej pory nagroda Red Dot Award stanowi jedno z najważniejszych na świecie wyróżnień i swoisty znak jakości potwierdzający doskonałość wzornictwa i projektów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium