gwarancja

3 lata gwarancji

zwrot

100 dni na zwrot

dostawa

Szybka i darmowa dostawa od 300 zł

Filip Dutkiewicz - artysta wizualny z przygodą CARGO by OWEE w tle

Malował od małego, jednak nie nazywa siebie artystą, a rzemieślnikiem. Krok po kroku, doszedł do roli Art Directora, który w swoim portfolio oprócz grafiki, ilustracji, tworzenia contentu i alternatywnej mapy Warszawy, posiada także przygodę z CARGO by OWEE…

3 hasztagi, którymi opiszesz siebie.

#streetwear #broda #projektowanie

W jaki sposób połączyłeś się z CARGO by OWEE?

To był turbulencyjny okres w moim życiu a CARGO by OWEE było moja ostoją. Dziś bardzo dziękuję Ance, wiele wyniosłem z tej współpracy. Żyję pomiędzy światem mody a światem rzeczywistym, więc wiedziałem, że mogę być przydatnym wojownikiem w walce o przyszłość CARGO by OWEE.

Jaki kolor jest Twoim ulubionym?

Lubię ciemne kolory, a moim ulubionym jest ciemny zielony. Moja CARGO PANTERA towarzyszyła mi w wielu miejscach. Finalnie torba przeszła na moją dziewczynę. Kiedy doszło do podziału ,,naszego królestwa", wyprowadziła się razem z nią. Przeprowadziłem ją w swojej torbie. Odzyskałem klucze, ale nie odzyskałem torby. Obecnie jestem właścicielem nowej, z której jestem bardzo dumny - nasyconej pomarańczki, która pasuje do wszystkiego!

Skąd wzięło się u Ciebie CARGO?

Potrzebowałem zajebiście wytrzymałej torby. Jako że przemieszczam się do pracy, chciałem mieć taką, która zmieści wszystko: komputer, ubrania, deskorolkę. Rzeczy CARGO by OWEE są odporne na brud,  moja torba nigdy nie brudziła się i nie trzeba jej było zbyt często prać. Mój poprzedni model nie miał podwójnych rączek, więc często nosiłem ją na ramieniu zawieszoną i jak klasyczny student ASP mogłem nią kogoś potrącić. Z racji, że jest wielka, wytrzymała i naładowana ciężkimi rzeczami, można nią było dostać jak z wielkiej piłki do kosza. Teraz czaję się na REFLECTIVE, bo przy tym projekcie współpracowałem i bardzo podoba mi się ta linia.

W czym CARGO by OWEE sprawia Ci przyjemność?

Noszę polskie marki na sobie i jestem jedyny na mojej dzielni, który ma taką torbę. Dzięki torbie wyróżniam się.

Co ciekawego spotkało Cię podczas podróży z tą torbą?

Jechałem autobusem z CARGO i wsiadła dziewczyna, która też miała ze sobą torbę, ale różową. Spojrzeliśmy na siebie i uśmiechnęliśmy się do siebie. To był ten moment, gdy pomyśleliśmy - ,,Wiesz, że ja wiem, że ty wiesz, że masz torbę z tej fajnej firmy co ja.” To był ten moment... choć totalnie nie wstrzeliła się w mój kanon piękna...

Co cenisz w swojej CARGO?

Fakt, że jest wytrzymała. Moja torba jest mną. Jest odporna na wszystko, co mogłoby ją rozwalić. Ja jestem CARGO, a CARGO jest mną.

3 hasztagi, które opisują CARGO by OWEE.

#durability #mensfashion #urban

Gdybyś chciał umieścić swoje życie w torbie, co byś tam włożył?

Mój dom jest tam gdzie moje spodnie, więc pięć par spodni, majtek i skarpet oraz moją kolekcję czapek, laptop i smartfon, żebym się nie nudził. Jestem uzależniony od tych rzeczy. Lubię być dobrze ubrany. Czuję się dobrze sam ze sobą oraz w tym i z czym noszę się.

LINK do plecaka ze zdjęcia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium