gwarancja

3 lata gwarancji

zwrot

100 dni na zwrot

dostawa

Szybka i darmowa dostawa od 169 zł

Zwroty

#niewyrzucamnaprawiam
Dożywotni serwis

Dbanie o nasze rzeczy tak, żeby starczyły na lata, jest jednym z najbardziej odpowiedzialnych działań, jakie możemy podjąć w trosce o dobro planety.

Przetarcia, pęknięcia plastikowych łączeń czy oderwanie detali to rzeczy, które mogą zdarzyć się w czasie użytkowania, szczególnie wieloletniego.

Dlatego w CARGO by OWEE oferujemy dożywotni serwis naszych produktów. W jego ramach zajmujemy się uszkodzeniami i wymianą poszczególnych elementów.

Przez pierwsze 3 lata nasz serwis jest dostępny w ramach gwarancji. Ale spokojnie! Po upływie gwarancji pobieramy opłatę symboliczną, przeznaczoną na koszt materiałów i pracę naszej krawcowej. Nie potrzebujesz paragonu. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia kosztów i przebiegu naprawy. Kontakt:

+48 794 347 928
buy@cargobyowee.com

#niewyrzucamnaprawiam


100 dni na zwrot

Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie internetowym można zwrócić w ciągu 100 dni od daty odbioru zamówienia. Wystarczy wypełnić formularz zwrotu i odesłać go do nas wraz z nienaruszonym produktem. Koszt przesyłki za zwracany towar ponosi klient. Pobierz formularz >> 


3 lata gwarancji

Wierzymy w jakość naszych produktów - produkujemy je lokalnie w Polsce, szyjemy z najwyższą starannością i z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu jeszcze mocniej wierzymy w ich trwałość na lata. Jeśli jednak coś w takcie normalnego używania stanie się z Twoim produktem - zajmiemy się tym. Wszystkie produkty CARGO by OWEE wykonane z CORDURY objęte są przedłużoną 3-letnią gwarancją,

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium