gwarancja

3 lata gwarancji

zwrot

100 dni na zwrot

dostawa

Szybka i darmowa dostawa od 300 zł

Jesteśmy w Muzeum Narodowym w Krakowie!

CARGO by OWEE wyróżnione na wystawie w Muzeum Narodowym w Krakowie

Jesteśmy częścią wystawy polskiego wzornictwa w Galerii Designu Polskiego XX i XXI wieku. Dołączenie do grona najważniejszych polskich twórców wzornictwa przemysłowego to wyróżnienie, które wypełnia nas endorfinami już od kilku miesięcy. W końcu możemy się nim podzielić.

SZTUKA DOBREGO WYBORU

Galeria Designu Polskiego XX i XXI wieku

Zacznijmy od początku. Galeria Designu Polskiego XX i XXI wieku to miejsce, w którym od 2 lat pokazywane są najważniejsze osiągnięcia polskiego wzornictwa. Zlokalizowana w pięknej Kamienicy Szołayskich, na placu Szczepańskim, tuż obok rynku głównego w Krakowie. To właśnie w tej przestrzeni można oglądać ikoniczne przedmioty codziennego użytku i wybitne dzieła polskich projektantów i projektantek, które na stałe wpisały się w kanon polskiego designu

Galeria Designu Polskiego XX i XXI wieku  Galeria Designu Polskiego XX i XXI wieku
Źródło: Muzeum Narodowe w Krakowie. 1. Siedzisko "Blow", Malafor, Agata Kulik-Pomorska, Paweł Pomorski; 2. Stołek Ribbon, Jan Lutyk 


W ramach wystawy można oglądać eksponaty z okresu od Młodej Polski po współczesność. To m.in. pocztówki dźwiękowe, ceramika z Ćmielowa, szkła Zbigniewa Horbowego czy meble projektu Andrzeja Pawłowskiego. Ponad 120 prac, które składają się na historię polskiego wzornictwa przemysłowego. Jesteśmy dumni, mogąc pojawić się w takim gronie z naszą wizją designu.   

Wystawa Moda i Sport

W Galerii funkcjonują dwie osobne przestrzenie, przeznaczone na sztukę plakatu i modę. Obie sale mają swoje czasowe odsłony. To właśnie tutaj od 19. stycznia można obejrzeć wystawę Moda i Sport. W jej ramach prezentowane są m.in. odzież i akcesoria funkcjonujące w przestrzeni miejskiej. Właśnie tam znalazło się miejsce dla torby i plecaka z odblaskową klapą CARGO by OWEE

  
Źródło: Muzeum Narodowe w Krakowie

Nasza tabliczka w Muzeum Narodowym w Krakowie:


 W świecie, w którym nadmierna konsumpcja coraz bardziej szkodzi środowisku naturalnemu, trwałość staje się globalnie pożądaną wartością. Torby, plecaki i nerki CARGO by OWEE są wykonane z CORDURY®, materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne i oddziaływanie czynników atmosferycznych. Połączony z minimalistycznym ponadczasowym designem daje produkty, które służą latami. Szczególną uwagę w kolekcji firmy przykuwa seria REFLECTIVE, nagradzana w konkursach MUST HAVE i RED DOT AWARD. Zastosowano w niej odblaskową nić, która w połączeniu z CORDURĄ daje atrakcyjny wizualnie materiał. Najważniejsze jest jednak to, że dzięki niemu osoba nosząca REFLECTIVE może czuć się pewniej i bezpieczniej na drodze po zmroku.”


CARGO by OWEE w Muzeum Narodowym w Krakowie Galeria Designu Polskiego XX i XXI wieku

Dobry design CARGO by OWEE

Fakt, że nasz design został doceniony i prezentowany będzie w Muzeum Narodowym w Krakowie jest dla nas ogromnym osiągnięciem. Znaleźliśmy się wśród największych polskich projektów, historycznych i współczesnych przykładów dobrego ponadczasowego designu. Wszystkie projekty cechują prostota, funkcjonalność, minimalizm, połączone w niewymuszony, przemyślany sposób. To wartości, które w CARGO by OWEE traktujemy nadrzędnie.

Stworzyliśmy produkt, który w dyskretny sposób towarzyszy swoim użytkownikom codziennie, w podróżach i w różnych aktywnościach - zawodowych, sportowych, kulturalnych, życiowych. Nasz design jest maksymalnie użyteczny i dostarcza to, co obiecuje. Wiemy, że dzięki temu mamy wspaniałych lojalnych klientów, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni od początku swojego istnienia. Dlatego bycie dostrzeżonym przez instytucję Muzeum Narodowego w Krakowie jest dla nas swoistym kamieniem milowym, który dodatkowo napędza nas do dalszego działania. 

  

Pomarańczowa torba szoperka CARGO by OWEE  


Wystawa Moda i Sport w Galerii Designu Polskiego XX i XXI wieku w Muzeum Narodowym w Krakowie jest czynna od 19. stycznia 2023. Będzie otwarta przez cały rok. Dlatego jeśli planujecie wybrać się do Krakowa, koniecznie dodajcie odwiedziny w Muzeum Narodowym do listy planowanych aktywności.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium