gwarancja

3 lata gwarancji

zwrot

100 dni na zwrot

dostawa

Szybka i darmowa dostawa od 300 zł

LOVE is LOVE – nowa kolekcja CARGO by OWEE

Nowa tęczowa kolekcja CARGO by OWEE

Z radością przedstawiamy Wam tęczowe torby, tęczowe worki i koszulki z tęczą w ramach nowej kolekcji LOVE is LOVE. 

 pomarańczowa torba z nadrukiem tęczy       Biała koszulka t-shirt z nadrukiem tęczy CARGO by OWEE       czarny worek z nadrukiem tęczyCzarna torba z nadrukiem tęczy    

 

Wszyscy wiemy, że w lutym wypada dzień, który globalnie przyjęliśmy za ŚWIĘTO MIŁOŚCI. Tak jak niekoniecznie pasuje nam komercjalizacja tego święta, tak chcemy w tym czasie podzielić się z Wami tym, co - jako ekipa CARGO by OWEE - myślimy o miłości, zrozumieniu i empatii. Bo CARGO by OWEE to przede wszystkim ludzie – ci, którzy za tym stoją i ci, którzy postanawiają nam zaufać. Wiemy, że wartości, którymi kierujemy w codziennym życiu, mają wpływ na to, co tworzymy.     

 

Wzajemne zrozumienie, luz i empatia

W CARGO by OWEE pracujemy jako zespół. Poświęcamy wiele czasu na to, żeby dostarczać Wam najwyższej jakości produkty, które będą Wam towarzyszyć na co dzień. Jednak tak samo ważna jest dla nas wewnętrzna wymiana myśli, dotycząca nie tylko designu i wspólnego funkcjonowania firmy, a po prostu – bycia, w naszym odczuciu, dobrym człowiekiem.

W końcu spędzamy ze sobą kilkadziesiąt godzin tygodniowo. Rozmawiamy o sprawach przyziemnych (typu korki i słodycze) i tych ważniejszych – tych, które zajmują nasze społeczeństwo, nasz kraj, świat w którym żyjemy. Nie zawsze się ze sobą zgadzamy. Każda z nas jest inna i o to chodzi.

Kluczem do wspólnego zrozumienia się jest dla nas empatia i podchodzenie do drugiego człowieka z otwartą głową i luzem. Dzięki wspólnym, często burzliwym rozmowom i otwartości, możemy zaliczać ciągły progres – w biznesie i prywatnie. Na pewno jednak zgadzamy się, co do jednego i chcemy, żeby to wybrzmiało

 

Dziewczyna w koszulce z nadrukiem tęczy  Dziewczyna w koszulce z nadrukiem tęczy

 

#LOVEISLOVE! 

Sprawa jest prosta. Miłość to miłość. Love is love. Dla nas to żyj jak chcesz i daj żyć innym jak chcą. W lutym chcemy przypomnieć Wam, że fajnie jest celebrować miłość we wszystkich jej wymiarach. Miłość romantyczną, partnerską, rodzicielską, siostrzaną, przyjacielską. Miłość między nią i nim, między nią i nią, między nim i nim, między nimi – każdą. 

Bo tej miłości jest pełno. Wiecie, że hashtag #love jest najpopularniejszym hashtagiem na Instagramie? Nie rozumiemy, skąd w tym wszystkim pojawia się język agresji, złość, a nawet nienawiść. Wiemy za to, że w naszej ekipie możemy spierać się co do wielu kwestii, ale jedno jest dla nas oczywiste: mówimy STOP wchodzeniu innym w prywatne życie. Każdy i każda z nas ma prawo do swojego. Możemy się różnić w poglądach, ale prawa człowieka to prawa człowieka. 

 

 

Dlatego przedstawiamy Wam tęczową kolekcję LOVE is LOVE. Bo CARGO by OWEE od zawsze odmienia się kolorami. W tej kolekcji odmienia się kolorami tęczy. Tęcza pojawia się w mitologii, religii, literaturze i sztuce i niesie za sobą masę pozytywnych znaczeń. W CARGO by OWEE przyjmujemy patrzenie na tęczę jako na symbol zjednoczenia – znak nadejścia słońca po burzy – i nakładamy ją na nasze produkty. 

Mamy nadzieję, że wysyła ona wiadomość od nas o WZAJEMNYM SZACUNKU do wszystkich, niezależnie od poglądów, orientacji, wyznania czy pochodzenia.

Torby i worki z nadrukiem tęczy są dostępne w przedsprzedaży. Szyjemy je po złożeniu zamówienia. Zamawiając w pre-orderze pomagasz nam uniknąć nadprodukcji.

 

 

 pomarańczowa torba z nadrukiem tęczy       Biała koszulka t-shirt z nadrukiem tęczy CARGO by OWEE       czarny worek z nadrukiem tęczyCzarna torba z nadrukiem tęczy    

 

SPRAWDŹ NOWĄ KOLEKCJĘ LOVE IS LOVE >> 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium