gwarancja

3 lata gwarancji

zwrot

100 dni na zwrot

dostawa

Szybka i darmowa dostawa od 300 zł

Nie wyrzucaj, naprawiamy!

Pogwarancyjny serwis naprawczy

– Zepsuło się? Nieee, nie naprawiaj – szepcie mały diabełek na prawym ramieniu – szkoda czasu! Lepiej kupić sobie nowe...

Pssst. 

To nieprawda

W CARGO by OWEE możesz to naprawić. 

Oczywiście tak długo, jak jest to produkt CARGO by OWEE i naprawa jest fizycznie możliwa.  

Nasz pogwarancyjny serwis naprawczy powstał po to, by utrzymać nasze produkty przy życiu tak długo, jak to możliwe. 

Bo nowe wcale nie sprawi, że będziesz czuł się dobrze. Planeta też na tym nie skorzysta.

 

 Ikona odpowiedzialności ekologicznej

Dbam i naprawiam

Staramy się brać większą odpowiedzialność za rzeczy, które produkujemy – wierzymy, że tym samym zmniejszymy nasz impakt na środowisko oraz damy przykład innym biznesom z tej branży, że naprawianie swoich produktów jest zarówno możliwe, jak i fajne!

Nasz pogwarancyjny serwis produktowy to – wyrażona w działaniu – potrzeba zagwarantowania Wam jak najdłuższego życia produktów, które Wam sprzedajemy. 

Jak to działa? 

Ulubione torby i plecaki często towarzyszą nam na co dzień. A codzienne, intensywne i długoletnie użytkowanie niesie za sobą naprawdę wysokie ryzyko uszkodzeń, nieraz niezależnych od nas. I to całkowicie normalne. 

Dlatego kiedy w Twoim CARGO by OWEE pojawia się uszkodzenie, przychodzimy z pomocą

Sytuacje, w których potrzebujecie naszej pomocy są różne – zepsuty nap, rozdarcie będące skutkiem zahaczenia plecakiem o metalowy pręt, przetarta wewnętrzna kieszonka, która ma za sobą lata przechowywania kluczy i drobnych. Czasami dzieje się też tak, że w produkcie pojawia się coś, czego nie dopatrzyliśmy, np. pęknięta nić.

 

 Ręczna naprawa plecaka CARGO by OWEE  Produkcja plecaków w polskiej szwalni

 

Dlaczego warto? 

Słyszymy od Was historie, w których CARGO pojawia się jako ulubiony plecak / ulubiona torba, do której jesteście mocno przywiązani i chcecie zachować ją jak najdłużej. 

Wiemy, że nasze produkty towarzyszą Wam na co dzień przez wiele lat – w drodze do pracy, szkoły, w podróżach, na wakacjach, podczas uprawiania sportu i zażywania przeróżnych rozrywek, które współczesny świat ma do zaoferowania. Naprawiając produkty, który towarzyszyły Wam latami, pozwalamy zachować też wszystkie wspomnienia, które z nim wiążecie. 

Martwisz się, że na czas naprawy zostaniesz bez torby czy plecaka? Na czas serwisowania otrzymasz od nas zastępczy, tak, żebyś nie musiał zmieniać swoich przyzwyczajeń:) Możesz też wybrać inny produkt, jeśli będziesz chciał go przetestować:)

 

 Pomarańczowa torba z CORDURY z oryginalną metką CARGO by OWEE  Ekologiczna wysyłka, ekologiczna papierowa paczka

 

Jak dbać o produkty, żeby przetrwały jak najdłużej? 

Dobór wysokiej jakości materiałów i staranny proces szycia to coś, co leży po naszej stronie. Jednak w momencie zakupu i rozpoczęcia użytkowania, pojawia się też Twoja odpowiedzialność względem produktu 

Chcemy Ci w niej pomóc, dlatego na metkach produktów i naszej stronie dzielimy się wskazówkami pielęgnacyjnymi, które pomagają osiągnąć optymalną trwałość produktów. 

Aby jak najdłużej zachować walory produktów uszytych z CORDURY®, pamiętaj o paru kwestiach: 

  • Myj je ręcznie ciepłą wodą z delikatnym środkiem myjącym, a do czyszczenia używaj miękkiej gąbki lub szmatki, 
  • Specjalistyczne środki do usuwania plam testuj w niewidocznym miejscu,
  • Odradzamy pranie w pralce, ale w przypadku naprawdę silnego zabrudzenia i konieczności skorzystania z pralki, wybierz program „delikatne“ lub „pranie ręczne“, w temperaturze max. 30C, bez wirowania.

 

Zespół i biuro CARGO by OWEE  Obrazek Life Is A Wave Catch It

Dłuższe życie Twojej torby to CARGO

Podsumowując:

  • chcemy utrzymać nasze produkty w użyciu tak długo, jak to możliwe,

  • wierzymy, że oferując pogwarancyjny serwis naprawczy jesteśmy w stanie uniknąć sprzedawania produktów, których tak naprawdę nie potrzebujesz i wydłużyć życie tych, do których zdążyłeś się przywiązać, 

  • dzielimy się wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji, 

  • jesteśmy, kiedy pojawiają się jakiekolwiek pytania z Twojej strony – w naszym showroomie na Filtrowej w Warszawie, pod telefonem, mailem i na messengerze.

Chcemy, żebyście wiedzieli, że ciągle pracujemy nad tym, żeby stawać się coraz bardziej odpowiedzialną marką. Wiemy, że planeta najbardziej ucieszyłaby się wtedy, gdybyśmy przestali produkować… ale lubimy to i cieszy nas, że tworzymy produkt, który doceniacie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium