gwarancja

3 lata gwarancji

zwrot

100 dni na zwrot

dostawa

Szybka i darmowa dostawa od 300 zł

#ProjektantSlowFashion – MNISHKHA / CARGO by OWEE

Cargo by Owee przenosi materiał techniczny CORDURY® w obszar życia miejskiego. Mnishkha wprowadza unowocześnienie w noszeniu szali – wielofunkcyjny szalokaptur z kieszeniami. Poznajcie Annę Migacz-Lesińską, założycielkę marek tworzących niepowtarzalne produkty do codziennego noszenia.

Jak to się zaczęło? Skąd pomysł na markę MNISHKHA i CARGO by OWEE?

Wszystko zaczęło się z połączenia potrzeby robienia tego, co się kocha i braku tego, co się potrzebuje. Nasze marki: MNISHKHA i CARGO by OWEE narodziły się z naszych pasji, a jak się okazuje – świetnie odpowiadają one na zapotrzebowania ze strony rynku.

Jaki jest Twój flagowy produkt, z czego jesteś najbardziej dumna?

Mamy na rynku markę MNISHKHA oraz CARGO by OWEE – obydwie świetnie sobie radzą. W tej i tej największym sukcesem cieszą się funkcjonalne projekty oparte o materiały techniczne, których osobiście jestem wielbicielką.

Największym sukcesem ostatnich miesięcy było  dla nas  wdrożenie odblaskowej linii CARGO by OWEE REFLECTIVE opartej na unikatowym splocie CORDURY, połączonej z odblaskową nicią. Ten projekt, poza uznaniem klientów, został odznaczony prestiżową nagrodą, Oscarem dizajnu: Red Dot Award Honorable Mention 2017.

Czytaj więcej na stronie: http://fashionbiznes.pl/mnishkha-cargo/

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium